header

فوتبال

home
list
archive

نیل وارنوک از شفیلد یونایتد شگفت انگیز "کریس وایلدر" شگفت انگیز است


اختصاصی: وارنوک همچنین درباره بازگشت هدفمند فوتبال به عمل و اینکه آیا او جاه طلبی از طلسم مدیریت دیگری برای رسیدن به یک نقطه عطف حرفه ای دارد ، بحث می کند


نیل وارنوک از مقام "شگفت انگیز" مدیر شفیلد یونایتد ، کریس وایلدر ، حمایت کرده و از باشگاه سابق خود حمایت کرده تا در اولین فصل حضور در لیگ برتر ، به صلاحیت اروپا برسد.

تیم وایلدر ، سه فصل قبل در لیگ یک ، با یک بازی در دست نزدیکترین رقبای خود در لیگ هفتم لیگ برتر قرار گرفت که وقتی همه گیر کروناویروس مجبور شد این رقابت را در تاریخ 13 مارس به حالت تعلیق درآورد.

چلسی با رده چهارم پنج امتیاز جلوتر از بلادها است که فصل گذشته با 12 سال غیبت از پرواز برتر انگلیس به پایان رسید ، آرزو دارد برای اولین بار در تاریخ 131 ساله این باشگاه برای اولین بار در یک رقابت بزرگ اروپا حاضر شود.

لیگ برتر قصد دارد در اواسط ژوئن ، پس از بازگشت بازیکنان به تمرینات غیر تماسی در گروه های کوچک ، در اواسط ماه ژوئن به بازگشت هدفمند به فعالیت های رقابتی بپردازد ، و سرمربی سابق شفیلد یونایتد ، وارنوک ، از دستاوردهای وایلر در عزت بالایی برخوردار است.

"به طور معمول وقتی باشگاه را ترک می کنید ، نمی خواهید آنها خوب رفتار کنند!" وارنوک ، که شفیلد یونایتد را در سال 2006 در طی یک دوره مدیریت هفت ساله و نیم ساله در برامال لین ، به لیگ برتر هدایت کرد ، به Sky Sports News گفت.
"گاهی اوقات او کمی سخت است اما کریس اهمیت می دهد و [شفیلد یونایتد] بسیار خوش شانس هستند که وی را به عهده داشته باشد."

نیل وارنوک روی کریس وایلدر

"از نظر من فکر می کنم کریس یک کار شگفت انگیز انجام داده است. او یک پسر یورکشایر مانند خودم است که شفیلد یونایتد متولد و پرورش داده است.


وارنوک مطمئن بود وایلدر وقتی در مقابل باشگاه سابق خود ظاهر شد وقتی که کاردیف را به سمت لیگ برتر برد و تیغه ها در فصل 2017-18 به سختی از دست دادند.

"من به راهی که آنها بازی کرده اند نگاه کردم و از آن زمان انجام داده ام و نتوانستم آنرا عملی کنم!

وی گفت: "شما می توانید دوره ای را در مقابل آنها داشته باشید که بتوانید این کار را انجام دهید و آن را انجام دهید و ممکن است مثل این که منچستریونایتد هنگام بازی آنها انجام داد یک طلسم 15/20 دقیقه ای داشته باشید.

"اما به طور کلی بسیار دشوار است.
شفیلد یونایتد در این فصل از انتظارات سرپیچی کرده است
شفیلد یونایتد در این فصل از انتظارات سرپیچی کرده است

وی گفت: "او به سیستم و با آنچه که من به عنوان بازیکنان PL معمولی می نامم پیش آمد. او از من نخواهد گفت که همه آنها از وزنشان بالاتر است اما آنها بازیکنان خوبی هستند.

"و هواداران ... این یک مکان ویژه Bramall Lane است. من در ماه اکتبر گفتم که احساس کردم امسال می توانند وارد اروپا شوند زیرا تیم ها نمی دانند چگونه مقابل آنها بازی کنند.

"آنها بدون ترس بازی می کنند ، همه می خواهند توپ را بگیرند و بازی کنند ، فرار کنند و کسی پر شود. این واقعا خوب است.

"گاهی اوقات او کمی سخت است اما به کریس اهمیت می دهد و ما بسیار خوشبختانه او را مسئول هستیم. شاهزاده عبدالله از کریس بسیار حمایت کرده است ، من فقط می توانم برای چند سال آینده آینده خوبی را ببینم."
(0) نظر
X